OPET DERBI VISOCKE I SARAJEVSKE BOSNE U KUPU BIH

Polufinale Kupa BiH: Bosna Lido osiguranje – Bosna (v), Sloga – Konjuh

U Rukometnom savezu Bosne i Hercegovine danas je obavljen žrijeb polufinalnih parova završnice Kupa BiH u sezoni 2007/2008.

Voljom žrijeba u polufinalu će igrati rukometaši Bosne Lido osiguranja i visočke Bosne, te ekipe dobojske Sloge i Konjuha iz Živinica.

Završnica bi trebala da se igra 3. i 4. maja, ali ovaj termin mogao bi biti prolongiran ukoliko ekipa Sloge izbori nastup u finalu Challenge kupa. Iako domaćin završnice još zvanično nije potvrđen, prema preporuci Predsjedništva RS BiH polufinalni i finalni susreti bi se trebali igrati u Sarajevu, u organizaciji RK Bosna Lido osiguranje. Za domaćina završnice kandidaturu je nezvanično još istakla i visočka Bosna.

Četvrtfinalni susreti Kupa BiH za rukometašice igrat će se 5. i 12. marta. Žrijeb polufinalnih parova planiran je 14. marta. Ukoliko nastup u polufinalu izbore rukometašice Jedinstva završnica će se igrati u Tuzli, 11. i 12. marta.

avlijaner

1 komentar

Komentariši